• Ново
Орел Крик Без Разлика Што Duffel, Чеша Сина, Големи

Орел Крик Без Разлика Што Duffel, Чеша Сина, Големи

DEN 2160.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

БЕЗ РАЗЛИКА ШТО DUFFEL L - EExtra-издржливи, водоотпорен Bi-Техника на платно, bartacked засилувања во сите стрес поени, lockable, само-поправка, Кеса Димензии : 30 х 15 х 14 во 2 кг. 6 мл.КЛАСИЧЕН DUFFLE КЕСИ - Мали и големи duffel кеси се одлични за вршење на фитнес, toting вашиот кампување опрема, одржување на опрема плакарот организирани, и како носат на торби за патување.БЕЗ РАЗЛИКА ШТО ГАРАНЦИЈА - Орел Крик е Доживотна Гаранција, плус додава осигурување на поправка или замена, поради производ неуспех во текот на производот цел живот, без оглед на причината.

Особините

Купувачите избираат и