• Ново
JiePai Вшмукување Чаша Крпа Бар 16 Инчи,Отстранлив Вакуум Вшмукување Крпа Носителот Вшмукување Крпа Решетката за Бања, Кујна...

JiePai Вшмукување Чаша Крпа Бар 16 Инчи,Отстранлив Вакуум Вшмукување Крпа Носителот Вшмукување Крпа Решетката

DEN 378.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

НЕ Вежби,БЕЗ Алатки,Спаси вашиот ѕид.Лесно да се инсталира.На Вшмукување чаши дизајниран дека под услов погодно на relocat или отстрани.Моќен Вакуум Адсорпција:Jie Pai Крпа Бар е вшмукување чаши во добра воздух стегање на силиконски материјал,две вшмукување чаши можат да носат вистинската тежина на 15lbs.Обезбеди моќен својство на адсорпција.Лесно да се спушти слушалката полн со вода крпа.туш мат.washrag.бања пешкир итн.и може да се Користи како Туш Лизгачот на Лентата.Широк Опсег На Примена : Вшмукување чаша работи на мазна и рамна површина.како што керамички плочки,стакло,мазна дрво,мазна метална површина,итн.Другите од мазна површина.Користете лепило дискови за надминување на истите(што е предвидено во пакет).Како груба дрво,emulsioni боја,текстура плочка.Премиум Хром Финиш : Елегантен дизајн и заврши.ABS пластика, материјал,5 слој обвивка материјал за сјајна хром финиш.Мала тежина, но тешки инженеринг пластика.Бидејќи ова е вакуум , откако ќе го користиме за еден месец, тоа е време да се ре-инсталира тоа, така што тоа може да биде подобро да се одржува.Ако се користи 3 M лепило диск : постои филм на 3 M лепило диск површина, треба да се откине филмот пред да го користите.Не Вежба И Без Завртка И Без Алатка.Висока или Ниска Позиција,се Чувствуваат Слободни да се Одржи.Направи Врнежи Подобро,Да Направат Вашиот Живот Полесно.

Особините

Купувачите избираат и

Бања Хардвер Собата, 5 Црно Парче Од Не 'Рѓосувачки Челик Бања Пешкир Рек Постави Ѕид Крпа Бар Во Собата Вклучуваат

ЦЕЛОСЕН СЕТ бања хардвер собата вклучува : 16" рака крпа бар, тоалет хартија носителот, крпа прстен, 2 мулт

DEN 2085.60