• Ново
Енергија Суспензија 3.18123 G Мајстор за Полнење за Corvette

Енергија Суспензија 3.18123 G Мајстор за Полнење за Corvette

DEN 367.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Издржливи Хипер-Flex компоненти не изгние, или се влошува од изложеност на масла и undercar хемикалии или атмосферски услови како смог и озонската.Природата на овој супериорен материјал, Енергија Суспензија е Хипер-Flex, е резултат на дваесет и плус години на искуство во работа со и формулирање на полиуретан материјали.Внимателната селекција на материјал цврстина или durometer се користи за секоја специфична апликација на возилото суспензија и рамка.Без разлика дали се домашни или увозни, предни, задни или 4 WD, или стари или нови, сите возила ќе се постигне тоа ниво на перформанси, кој има направено Енергија Суспензија најпознатите поставувани-за името во рамките на вршењето полиуретан суспензија компоненти.Докажано на трката како и на улица, on и off-road, под најсложените услови. гума, Хипер-Flex компоненти нема да се прекине и да се влоши и предизвикува кашеста ракување и лошото управување одговор.Професионални производи.Земја на Потекло : сад.Три највредни причини за користење на Енергија Суспензија е Хипер-Flex компоненти се перформанси, издржливост и изглед.Hyper-Flex замена на компоненти на полиуретан застане и да загадувачи кои често ги уништи гума.И за подобрување на изгледот, Хипер-Flex компоненти се достапни во црвено или црно, за да одговараат на вашите потреби за да се покаже или да се оди.Високи перформанси.Над дваесет години на позитивни клиент гробови се attested на тоа.

Особините

Купувачите избираат и