• Ново
Денот на вљубените Карневал Дрво Doughnut Багажник, 15.8 x 11,8 во Иновативни Трајни Ѕид Складирање Одбор, за Свадба, Роденден на Божиќ Партија Други Прилики

Денот на вљубените Карневал Дрво Doughnut Багажник, 15.8 x 11,8 во Иновативни Трајни Ѕид Складирање Одбор, за

DEN 398.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа може да биде убаво партија украси за булчински туш, бебе туш и роденден страни.Направен од висок квалитет на дрвен материјал, еколошки, безбедно, издржливи и долготрајни.Тоа е, исто така, претставува украс за Божиќ партија, роденден, свадба партија и други прилики.Оваа виси одбор е многу погодна за DIY производство, можете да се откажам нешто ви се допаѓа.Лесно да се соберат без никакви алатки во оваа виси решетката е совршена за домашни ѕид декорација.Функција : 1. Тоа може да биде убаво партија украси за булчински туш, бебе туш и роденден страни.2. Оваа виси одбор е многу погодна за DIY производство, можете да се откажам нешто ви се допаѓа.3. Лесно да се соберат без никакви алатки во оваа виси решетката е совршена за домашни ѕид декорација.4. Направен од висок квалитет на дрвен материјал, еколошки, безбедно, издржливи и долготрајни.5. Тоа е, исто така, претставува украс за Божиќ партија, роденден, свадба партија и други прилики.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Ѕид Виси Rack Material : Wood Hanging Одбор Големина : Прибл. 40 x 30 cm / 15.8 x 11,8 in Wood Стап Должина : Околу. 7cm / 2.8 in Weight : Прибл. 277g / 9.8 oz Package Листа : 1 x Виси Board9 x Дрво Stick2 x Поддршка на Плоча.

Особините

Купувачите избираат и

Уметничко ЛИЗГАЊЕ ДУХ уметничко Лизгање Конкуренција Перформанси Тест Ракавици Танц Ракавици Кристал Декорација

Овие ракавици одговара на цврсто и да изгледа домот на рацете.Руно наредени термички ткаенина за да ги з

DEN 383.76

Плоштад Кат Перница Дебели Перница Медитација Перници за Возрасни & Детска Спална соба Балкон Автомобил Канцеларија

Исто така, може да се користат за декорација на вашиот дом.Полнењето е дебели и дебели доволно да го згол

DEN 839.76