• Ново
Kamik Жените, Клои Lo Дожд Подигање

Kamik Жените, Клои Lo Дожд Подигање

DEN 1113.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон. 100% водоотпорни, ПВЦ-бесплатно, вулканизирана гума rainboot.Вегетаријанската-пријателски.Отстранлив моделирани ЕВА footbed за амортизирање и удобност.Мирис за елиминирање, природни и не-токсични Cleansport NXT третман.СИЕТЛ outsole со упатуваа шема за подобра стабилност во сите временски услови.Затворање тип : повлечете-на.Женска Kamik, Клои Lo Дожд Говорница.Оваа симпатична дожд подигање има многу стил и е направен од 100% водоотпорни, ПВЦ-бесплатно, вулканизирана гума.Отстранлив моделирани ЕВА footbed ќе обезбеди underfoot удобност како ќе одиме преку тротоарот баричките.100% водоотпорни, ПВЦ-бесплатно, вулканизирана гума Вашите нозе ќе бидат целосно заштитени од дожд и кал, без обемна горниот во овој лесен водоотпорен дизајн, Удобно моделирани ЕВА footbed Сиетл outsole со упатуваа шема за подобро влечење на дожд Овие заокружени пети повлекување на ветер : чизми се изработени во Канада.Пета Висина од 1.00 инчи.Платформа Висина на .50 инчи.

Особините

Купувачите избираат и