• Ново
Puccy 2 Пакет Филм Заштитник, компатибилен со HP 15-da0085TU 4QM58PA-AAAA 15.6 Силиконски Тастатура Филм Guard Покрие ( Не Калено Стакло Екран Заштитници ) нова верзија

Puccy 2 Пакет Филм Заштитник, компатибилен со HP 15-da0085TU 4QM58PA-AAAA 15.6 Силиконски Тастатура Филм Guard

DEN 383.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Спречување на општата носат и солза на тастатура копчиња предизвикани од секојдневна употреба.Висок квалитет со силиконска материјал, издржлив, здрава и еколошки.Водоотпорен и dustproof, заштитете го вашиот лаптоп од течноста се истури, прашина и други загадувачи.Пренослив и перат, чувајте го на чиста и да се направи тоа секогаш гледам нови.Детали За Производот : 1.Направени од премија на силиконски материјал, мека и издржливи, здрави и безбедни за употреба. 2.Ултра тенок дебелина за да се минимизира пишување пречки, мазна и еластична силиконски материјал ви дава пријатно пишување искуство. 3.Водоотпорен, dustproof, го заштитува вашиот лаптоп против spills, прашина и други загадувачи. 4.Перат и еднократно, може да се мијат во вода и се користи за многу пати.

Особините

Купувачите избираат и

Универзална англиски Тастатура Налепници за PC Компјутер, Лаптоп, Десктоп, Лаптоп Тастатури, Замена на Тастатурата

КОМПАТИБИЛНОСТ : Универзалната англиски налепници кои се дизајнирани за било какви компјутерски таста�

DEN 191.76

Марс Фокс хебрејски Тастатура Налепници Транспарентна Позадина Црни Букви за ПЕРСОНАЛЕН Компјутер Лаптоп Тастатури

Материјал : Ова е направен од висок квалитет на Екосредина ПВЦ материјал, Печатење со мастило беше серти

DEN 1084.80