• Ново
Симпсон Силна Врска S310ARN1 1-1/4 10G 304SS ПРСТЕН ПОКРИВОТ ПОМИНЕ 1#/BX

Симпсон Силна Врска S310ARN1 1-1/4 10G 304SS ПРСТЕН ПОКРИВОТ ПОМИНЕ 1/BX

DEN 2174.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

3/8-инчен глава дијаметар и .За чеша покриви се утврди точната должина на ноктите од удвојување на камени плочи дебелина и додавање на еден инч.Опис на производот Симпсон Силна Врска Кровни Плочи и Slating ноктите Annular Прстен месо тело Тип на 304 Нерѓосувачки Челик се достапни во Бакар Алуминиум и Нерѓосувачки Челик.Повеќе должини идеален за инсталирање криви шпански покрив плочки и подебели чеша.Алуминиум ноктите исто така достапен со завртката тело, Увезени.Голем рамна глава обезбедува екстра имајќи површината на цврсто се обезбеди материјал за покривање.

Особините

Купувачите избираат и