• Ново
LIAODEHENA Триаголен Headboard Перница,Оптоварување на Телото Positioners Перница Читање Bedrest Фрли за Daybed за Daybed Кревет со Отстранлив Капак,A-2005020

LIAODEHENA Триаголен Headboard Перница,Оптоварување на Телото Positioners Перница Читање Bedrest Фрли за Daybed

DEN 1915.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова читање перница обезбедува одлични грбот и вратот поддршка за максимална удобност при читање и гледање ТЕЛЕВИЗИЈА.На молив триаголен облик може совршено да се совпаѓаат со природна кривина на човековите;единствен декоративни кревет фрли перница за својот акцент триаголен облик.На Headboard Перница Странични Џебови Е Погодно да се одржи мобилен телефон, ТВ далечинскиот управувач или на whatnot.И Практични.скриен Патент Дизајн,Убава И Издржлив,Лесен да се Отстрани И Да се мијат.Тоа доаѓа со мека дише перат капак кој е лесно пренослив, на zippered маска е направена со мека, дише материјал.Машина перат!.Вратот, грбот, колено, нога за да се добие право количина на притисок.Одлично за мажите и жените за било која висина се!.Оптоварување Перница ви нудиме добра поддршка додека седи или лежи долу, тоа може да ви помогне да се намали болни тензии или назад проблеми.Ова удобно назад поддршка перница е вашиот најдобар пријател при јадење, пиење и гледа ТЕЛЕВИЗИЈА.Спецификации : Должина : 60, 80, 100, 120, 150, 180, 200cm Висина : 50cm Ширина : 20cm Материјал : Употреба : Троседот, Постелнина, Подарок, Хотел, Читање, Автомобил, Патување, Авион и повеќе.Пакување, вклучувајќи : 1 * Назад Поддршка на Перница за Спиење.

Особините

Купувачите избираат и

Уметничко ЛИЗГАЊЕ ДУХ уметничко Лизгање Конкуренција Перформанси Тест Ракавици Танц Ракавици Кристал Декорација

Овие ракавици одговара на цврсто и да изгледа домот на рацете.Руно наредени термички ткаенина за да ги з

DEN 383.76