• Ново
Лексикон Jovanni Врвот Жито Кожа Двојно Прирачник Полулегнал Двојка, 61 W, Црна

Лексикон Jovanni Врвот Жито Кожа Двојно Прирачник Полулегнал Двојка, 61 W, Црна

DEN 801.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вклучува една (1) современ дневна соба двојно полулегнал двојка.Изграден со цврсто дрво и иверица рамка со метал засилен седиште, сите завиткани во 100 проценти врвот жито кожа, каде што телото го допира и faux кожа на друго место.Лесно reclines со јазиче се повлече полулегнал движење.Дизајниран со прикачени на грбот и седиште перници, не-дисторзии цик-цак и S-извори, и Dacron завиткани пена соочи во текот џеб серпентина места.Бродови во еден (1) кутија и бара назад собранието.Боја : Црна.

Особините

Купувачите избираат и