• Ново
Fangcloudy Жените Долг Ракав Tunics Zip До Боја Блок Sweatshirt Јакна Лесни Маскирани Pullover со Џеб

Fangcloudy Жените Долг Ракав Tunics Zip До Боја Блок Sweatshirt Јакна Лесни Маскирани Pullover со Џеб

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Рака Мие Само.60% Полиестер, 35% Памук, 5% Spandex.Кожата-пријателски Материјал, Лесни Јакна, Супер Меки Дуксери, Удобно Sweatshirt Pullover.Лабава Fiitting Дизајн Ќе Не Направи Да Се Чувствувате Премногу Тесни Кога Ќе Слој До Повеќе Во Студен Ден.Со Качулка Јакна Која Може Да Се Носи Во Двете Сезони.Најдобрите Подароци за Жените, како Мајка, Сопруга, Пријателка, Колегите и др.Во Падне, Можете Да Ја Отпакувате.Цветни Печати : 95% ПОЛИЕСТЕР,5% SPANDEX. 〖❤〗Повод : Zip До Sweatshirt Е Погодна За Неврзан Ден, За Статистика, Работа, Пролет, Есен, Зима, Дома, На Училиште, Одмор, Спорт, Активни, Тренингот, Фитнес, Трчање, На Отворено, Ноќта Случува Надвор. 〖❤〗Прилагодливи Кријат Drawstring Може Подобро Да Се Задржи Вашиот Врат Топло.Боја Блок Дуксери Јакна, Тоа Ќе Не Направи Дуксери Изгледа Премногу Досадна Или Поминуваат. 〖❤〗Карактеристики:Zip До Sweatshirt Јакна, Боја Блок Џемпер Дуксери Јакна, Солидна Боја Дуксери Јакна, Долг Ракав Туника Sweatshirt, Плус Големина Качулка за Жените, Лесни Дуксери, Симпатична Џемпер Јакна, Тенок Дуксери за Жените, Случајни Јакна, Лабава одговара Pullover Маскирани Јакна, Жените Зима Блузи, Падот Симпатична Качулка. 〖❤〗Укажуваат На Машина Или рака Мие, Не Кајгана.Двете Страни Во Џебовите, Се Функционални Да Ги Носат Малите Нешта Кога Се Работи Надвор. 〖❤〗Висок Квалитет Ткаенини : Солидна Боја И Боја Блок : 35% ПАМУК,60% ПОЛИЕСТЕР,5% SPANDEX.Soid Боја Џемпер Јакна Е Едноставен Стил, Која Е Моден Тренд.

Особините

Купувачите избираат и

Плоштад Кат Перница Дебели Перница Медитација Перници за Возрасни & Детска Спална соба Балкон Автомобил Канцеларија

Исто така, може да се користат за декорација на вашиот дом.Полнењето е дебели и дебели доволно да го згол

DEN 839.76