• Ново
NewYall Неактивен Воздушна Контрола Вентил IAC IACV

NewYall Неактивен Воздушна Контрола Вентил IAC IACV

DEN 671.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

За 2000 323 CI 328ci 328i; 1993 325i 525i T 525i; 1998-2000 година 323i; 1998-1999 323is.За 2001-2006 325ci M54 инжинерство (2003); 1994-1995 & 2002-2005 325i; 1992-1995 325is.За 2001-2005 325xi; 1996-1999 година 328i & 328is; 2001-2006 330 Ci; 2001-2005 330i & 330 Xi.За 1997-2000 528i; 2001-2003 530i; 2004-2006 X3 ( 2006 3.0 L).За 1998 Z3 1.9 L; 1999-2000 Z3; 2001-2002 Z3 3.2 L; 2006 Z4 Roadster.Во празен Воздушен Контрола Вентил IAC IACV.

Особините

Купувачите избираат и

Плоштад Кат Перница Дебели Перница Медитација Перници за Возрасни & Детска Спална соба Балкон Автомобил Канцеларија

Исто така, може да се користат за декорација на вашиот дом.Полнењето е дебели и дебели доволно да го згол

DEN 839.76

XUEF Отворено Замав Покрие Патио Замав Крошна Врвот Случај Крошна Замена со УВ Заштита Водоотпорен Тремот Горниот

ЗАШТИТНА : Замав горниот капак н и заштитува од УВ зраците многу добро и обезбедува сенка, додека одржув�

DEN 239.76