• Ново
2 Пакет: Жените Pajama Поставите Супер-Меки Краток & Долг Ракав Врвот со Панталони

2 Пакет: Жените Pajama Поставите Супер-Меки Краток & Долг Ракав Врвот со Панталони

DEN 839.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

95% Полиестер, 5% Spandex.Drawstring затворање.Машина За Миење.ЉУБОВТА на ТВОЈАТА КОЖА : ќе Ви се допаднат носи овие удобно pajama сет за жени кој нежно давање ткаенина која го спречува кожата chafing.Мекото cottony, мазна и свиленкаста ткаенини и бои во комбинација за една симпатична и пријатна кул-времето ансамбл.Долгорочни ПРИДРУЖНИК - Ова loungewear комплети за жени е изработена од 95% Полиестер и 5% Spandex ткаенина комбинација, која е свилен, удобен и може да се користи за долго време.Ќе уживате во оваа дами " sleepwear за многу кул ноќи да дојде.ПРИЛАГОДЛИВИ FIT - дами' pajama bottoms функција целосна еластичен и прилагодлив drawstrings корселе за подобро и опуштено се вклопуваат.Овие pajama панталони се губат за да се овозможи струење да се задржи вашето тело кул и сува во текот на ноќта.УДОБНО СПИЕЊЕ - Овие две-парче зима пижами за жените е направен од полиестер-spandex комбинација, која е мека и топло, но тоа е дише, па нема да се чувствуваат заостанато или рестриктивни додека спие.НАДГРАДБА на ВАШИОТ SLEEPWEAR - На удобен секојдневен печатени долг ракав врвот и зима pajama панталони се одличен прилог на вашето кул-времето гардероба за одлична комбинација на удобност и стил.Уживајте едноставна, но пријатна поглед на стил ноќи.Големина на : Medium | Боја : Краток Ракав Поставите F Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Особините

Купувачите избираат и