• Ново
Електрични Помине Пиштол/Главен Пиштол во Собата, 2.3 KW Директно Помине Главен Пиштоли за DIY Проект на Текстил, Дрво Столарија и ДОН Plug 220V

Електрични Помине Пиштол/Главен Пиштол во Собата, 2.3 KW Директно Помине Главен Пиштоли за DIY Проект на Текстил,

DEN 2452.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

помине Директно Помине Должина : 15~30мм/0.Тежина : Околу.Ќе можат да работат брзо за да се обезбеди долгорочна континуирана операција и ноктите ефикасно.18 во Вратата Помине Должина : 13~22mm/0. 【Апликација】 На спојувач е идеален за сите на содржината на тешки работи (како што се основните тротоарите, покривот панели, огради, и палети) да фини детали (како што кабинети, коронарна калапи, windows, дното плочи, и украсни ленти).8 оз Пакет Листа : 1 x Електрични Nailer 1 Кутија ST Нокти(1000pcs) 1 x Шрафцигер 2 x Хексадецимален Клуч. 【Забелешка】 Почитувани купувачи, ве молиме да бидат сигурни да се купи, не грижете се за адаптација на приклучокот. 【Пакет Листа】 1 x Електрични Nailer, 1 Кутија ST Нокти(1000pcs), 1 x Шрафцигер, 2 x Хексадецимален Клуч.Интензитетот е прилагодлив, повеќе точни, така што операторот е поефикасно обоени.87 во Nailing Брзина : 45 ноктите/мин Апликација : Шупливи ѕидни плочки, цемент ѕид, дрво, итн.Спецификација : Предмет Тип : Електрични Nailer Материјал : Алуминиум Легура + Пластични Боја : Како што е прикажано на сликата Моќ Напон : 220 V Моќ : 2300 W Помине Модел : СВ.

Особините

Item Type:
Electric Nailer
Material:
Aluminum Alloy + Plastic
Color:
As shown in the picture
Power Supply Voltage:
220V
Power:
2300W
Nail Model:
ST nail
Straight Nail Length:
15~30mm/0.59~1.18in
Door Nail Length:
13~22mm/0.51~0.87in
Nailing Speed:
45 nails/min
Application:
Hollow wall tiles, cement wall, wood, etc.
Weight:
Approx.1838g/64.8oz
Package List:
1 x Electric Nailer :
1 Box of ST Nail(1000pcs) :
1 x Screwdriver :
2 x Hex Wrench :

Купувачите избираат и