• Ново
Христос Наставникот и Богородица од Казан руската Православна Икона Diptych 5 1/4 Инчи

Христос Наставникот и Богородица од Казан руската Православна Икона Diptych 5 1/4 Инчи

DEN 598.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Руски Икони Богородица и Христос Појавување икона во собата.Злато сребро foiled икони монтирани на дрво - може да се користи s патување икона diptych.Мерки - 3 инчи висок x 5 1/4 инчи ширина - кога diptych е затворен ширина е 2 3/8 Инчи.Шарки за лесно да ги прикажете на вашето биро, ноќната, или библиотека.Совршен Верски Подарок за жената, или мажот, наставник, пријатели, мајката, мајка ми, мајка во законот, сестра, ќерка на Денот на Мајката, birthday (Роденден), Божиќ, Велигден, или за специјални Прилики.

Особините

Купувачите избираат и

Јога Замав Поставите Прашка,Вратата Замав,се Протега Опрема,Вратата Замав,Танц,Оди наопаку за Јога Практикант

Нумерирани Прилагодување Strip The sash се прилагодливи за различни должини / протега, може да се прилагоди на

DEN 527.76