• Ново
Њу Бранзвик Канада Украс Месинг Ознаки За Места

Њу Бранзвик Канада Украс Месинг Ознаки За Места

DEN 406.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Њу Бранзвик Канада Боја Месинг Украс мерки 2.25 x 3 инчи.Карактеристики : Хартланд Опфатени Мост, Campobello Светлина и Hopewell Карпи.Канада Туристички Сувенири Подарок.Совршен Уникатен Подарок за секој кој сака Канада.Доаѓа во Кутија, Подготвени за Давање на Подарок.Њу Бранзвик Канада Боја Месинг Украс мерки 2.25 x 3 инчи.Украс карактеристики : Хартланд Опфатени Мост, Campobello Светлина и Hopewell Карпи.Елегантно дизајниран за да направите меморија за некое место или еден момент во времето.Се обликува во безвременски стил.Овие украси се направи голема keepsake да висат на вашиот дрво и наивно се сеќавам на вашиот патувања.Од брег до брег, имаме направените сцени кои ги рефлектираат различните природната убавина на Канада.Прецизно направена да трае со генерации што доаѓаат, се донесе еден дом за себе или како подарок за некој близок.Доаѓа во кутија, подготвени за давање на подарок.

Особините

Купувачите избираат и

IBWell Аквариум Декорација на Куќа Смола Шупливи Криенка Куќа, Риба Резервоарот Додатоци Пештерата Украс Резервоарот

Декоративен Украс Lifelike шупливи куќа со зелен мов ќе се даде на резервоарот повеќе физички се чувствува�

DEN 287.76