• Ново
КРАЛОТ 8 мл Stubby Топката Pein Чекан w/Fiberglass се Справи со 0088-0 | Преносни Мини Мали Peening Рака Алатка за Метални Работи | Капка Фалсификувани, Топлина Третираат и Целосно Пол

КРАЛОТ 8 мл Stubby Топката Pein Чекан w/Fiberglass се Справи со 0088-0 | Преносни Мини Мали Peening Рака Алатка

DEN 285.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

КАПКА ФАЛСИФИКУВАНИ & ТОПЛИНА ТРЕТИРААТ ЧЕЛИК ГЛАВА ИЗГРАДБА - За Дополнителна Сила и Цврстина. 8 МЛ ЦВРСТ ЧЕЛИК ГЛАВА со Целосна Големина Тркалезно Лице за Точни Впечатлива - Совршена Големина за Повеќето Ковале Работа Околу Куќата, Во Канцеларија или Поставување на Шатори, итн.ЧЕКАН ГЛАВА Е ЦЕЛОСНО ПОЛИРАН - За Отпорност на Корозија и Лесен за Чистење.КОЈ HEMISPHERICAL ЧЕКАН ГЛАВА - Да се Користи за Peening во Метал Измислица.FIBERGLASS се СПРАВИ Со Contoured Не се Лизга Гумени Зафат Нуди Времето Отпор, да се Загрози-Доказ, и Вибрации Апсорпција за Ублажување на Арм Вирус.

Особините

Купувачите избираат и