• Ново
EN-EL14 EN EL14A Батеријата 2-Pack 1500mAh Li-ion Батерии и LCD Полнач Поставен Компатибилен со D3100 D3200 D3300 D3400 D3500 D5100 D5200 D5300 D5500 D5600 DF Coolpix P7000 P7100 P7700 P7800

EN-EL14 EN EL14A Батеријата 2-Pack 1500mAh Li-ion Батерии и LCD Полнач Поставен Компатибилен со D3100 D3200

DEN 1166.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќен и Безбеден : EN-EL14 батерии се 1500m Ah висок капацитет со CE, FCC и Ro HS сертификација, изградена-во 6 слоеви на заштита IC : над-полнење, над-празнење, кратки-коло, над-струја, во текот-топлина и батеријата PTC заштита.Брзо Полнење : 5 V / 2 A текст ја подобрува ефикасноста на полнење и трае само 3 часа за целосно полнење 2 батерии истовремено.Секој полнење слот работи независно.LCD екранот може да се покаже на статусот на полнење јасно.Стандардна Компатибилност : Работи со моделите кои користат EN-EL14 & EN-EL14a батерии : D3100 / D3200 / D3300 / D3400 / D3500 / D5100 / D5200 / D5300 / D5500 / D5600 / P7000 / P7100 / P7700 / P7800 итн.Повеќе Полнење Начини : Заедничка микро-USB влез прави полнач е можно да се напојува од страна на кој било USB 5 V излез, како ѕид полначи, моќ банки, автомобил полначи, лап-топ компјутери и сл.Пренослив дизајн го прави тоа практично да се носат на.Пакет Листата : 2 батерија Li-ion ENEL14 батерии 1x USB двојна полнач за батерии 1x 100cm долго микро-USB кабел и 1x ткаенина за чистење за екран на камерата.Изградена во кратки-коло заштита, во текот-напон заштита, над-полнење заштита, над-испуштање заштита, во текот тековната заштита и помина CE, FCC и Ro HS тврдења.Батерија полнач Интерфејс : Micro-USB и тип-C. Батеријата charger Input : 5 V/2 A.Батеријата charger Output : 8.4 V. Капацитетот на Батеријата : 1500mah.

Особините

Купувачите избираат и

Јога Замав Поставите Прашка,Вратата Замав,се Протега Опрема,Вратата Замав,Танц,Оди наопаку за Јога Практикант

Нумерирани Прилагодување Strip The sash се прилагодливи за различни должини / протега, може да се прилагоди на

DEN 527.76

LEFUYAN Рударство Екипаж Рамка,Рударство Екипаж Случај Рамка,Екипаж Рамка,GPU Рударство Рамка за Рударство Случај,Челик

Погоден за : графичкиот процесор : 28cm х 4.Лесна и Брза инсталација во 20 минути со детален водич Вистинскат

DEN 1367.76