• Ново
Класичен Додатоци водоотпорен Внатрешна/Надворешна Клупата Перница, 48 x 18 x 5 Инчи, Морнарица

Класичен Додатоци водоотпорен Внатрешна/Надворешна Клупата Перница, 48 x 18 x 5 Инчи, Морнарица

DEN 1631.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Клупата перница мерки 48"W x 18"D x 5"Дебела*. 100% polyfiber пополни нуди удобно седиште дека ќе минатата сезона по сезона.Водоотпорен слој помага да се задржи водата и spills во заливот.Издржливи ткаенини и софистицирани бои се направи оваа перница совршен за внатрешна или надворешна употреба. *Димензиите може да варираат.Ве молиме овозможи 24-48 часа за вашиот производ за да целосно да се прошири по отпакувањето.

Особините

Купувачите избираат и

Инвалидска количка Ќебе, Дебели Кашмир Поставата Водоотпорен Не се Лизга Машина Перат Количка Атмосфера Покрие

Заврши со заден панел за дополнителна топлина и удобност.Погодна за речиси сите рачни колички.Материја�

DEN 2781.12