• Ново
Бакнеж Бои Поклопецот Сива Коса се Допре До Четка Природни Темно Кафеава боја BGC05 (2 парчиња)

Бакнеж Бои Поклопецот Сива Коса се Допре До Четка Природни Темно Кафеава боја BGC05 (2 парчиња)

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Quick Cover Четка Во Боја е совршена за привремено покривање корени и лабава grays помеѓу губење на умирање.Маскара апликацијата ви овозможува да го постигнете природен изглед!.Шампони надвор лесно, Нема да мат или грутката коса, Совршена за долга коса, sideburns, и mustaches, Содржи Маслото од Јојоба.Привремено Губење на Бојата на Коренот на Допир Нагоре и Губење на Маскара, Идеален за сите коса, мустаќи и брада, Детали сива коса допир нагоре на hairlines и корени, отпорен на Вода и Лесно отстранување со шампон, маслото од Јојоба.Ние нудиме на нашите најдобри услуги на клиентите на нашите клиенти, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, нашите клиенти услуга тим се среќни да ви помогнат.

Особините

Купувачите избираат и

LEFUYAN Рударство Екипаж Рамка,Рударство Екипаж Случај Рамка,Екипаж Рамка,GPU Рударство Рамка за Рударство Случај,Челик

Погоден за : графичкиот процесор : 28cm х 4.Лесна и Брза инсталација во 20 минути со детален водич Вистинскат

DEN 1367.76