• Ново
1.5 Нога РКА Кабел Пар - Готам GAC-4/1 (Црна) Ѕвезда-Quad, Аудио Interconnect Кабел со Премиум Злато позлатен Заклучување РКА Конектори - Насочен - СОПСТВЕНИ НАПРАВЕНИ од Страна на

1.5 Нога РКА Кабел Пар - Готам GAC-4/1 (Црна) Ѕвезда-Quad, Аудио Interconnect Кабел со Премиум Злато позлатен

DEN 982.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа продажба е за еден пар на 'насочен' кабли, секој кабел е 1.5 Нога (оваа продажба е за еден пар на кабли за лево и десно канали, секој кабел е 1.Сите наши нарачана кабли се професионално лемење со користење СВЕТОВИ НАЈДОБРИ КАБЛИ заштитен 4% сребро лемење мешавина & a азот-assisted лемење процес уникатни за нас, надминува индустриски стандарди, ја подобрува интегритет лемење на диодите во однос на традиционалните методи.

Особините

Купувачите избираат и