• Ново
NUOLUX Пар на Отворено Водоотпорен Глуждот Одење Gaiters Пешачење (Црна)

NUOLUX Пар на Отворено Водоотпорен Глуждот Одење Gaiters Пешачење (Црна)

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

- кука и јамка fastener и поштенски за полесно ставање и полетување. - Со прилагодливи висока густина еластична кабелот на врвот, брзо fastener кука во дното, може да се печат областа околу вашите нозе. - Целосна должина задниот влез zip, апсолутно водоотпорен.

Особините

Купувачите избираат и