• Ново
OROOTL Риболов Жица Лидер Апаратури од не ' Рѓосувачки Челик Риболов Лидер Апаратури 12pcs Saltwater Риболов Лидери Местење со Swivels Прилепува Монистра Риболов Трага Намамат ?

OROOTL Риболов Жица Лидер Апаратури од не ' Рѓосувачки Челик Риболов Лидер Апаратури 12pcs Saltwater Риболов

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

КОЛИЧИНА : 12pcs/пакет од не ' Рѓосувачки Челик Риболов Апаратури. (1 Arm/2 Arms).ВИСОК КВАЛИТЕТ : жица лидер местење е направен од високо-сила од нерѓосувачки челик со најлон обложени, имаат одлични одлична отпорност на триење и не е лесно да ' рѓа кога го користите под морето.АНТИ-ЛИКВИДАЦИЈА На : занишан продолжување оружје имаат совршена должина за да го мами далеку од главните лидери и го спречува заплитане.Нерѓосувачки челик риболов апаратури заврши со трајни swivels, монистра и прилепува, лесно да се промени мами и спаси многу време.ТЕСТ : главната лидер тестирани е за 90 LB, раката тестирани е за 55 LB.Одлично за риболов bluefish, redfish, blackfish, лосос, песок бас, сом, перде, костур, crappies или било која друга toothy риба.ГОЛЕМА РИБОЛОВ СПРАВИ : жица риболов лидери е доволно долго за да риби во saltwater, езеро, река и море.Лесен за употреба, лесно да се фати риба.Лидер може да обезбеди зголемена заштита од остри и абразивни површини.Interchanging и местење на сите видови на риболов мамка или мами брзо.Карактеристики премиум компоненти и практични дизајни, тоа носи и многу риболовците голема риболов искуство.OROOTL е посветена на обезбедување квалитет риболов справи додека останатите висок квалитет и одлична услуга.Да ви помогне да добиете повеќе да се забавуваат и риба фати!.Можете Да Интерес : .

Особините

Купувачите избираат и

Двојно Барел Crimp Ракави Комплет, Риболов Жица Лидер Местење На Бакарни Цевки Риболов Линија Конектор За Справување

Овие двојно барел crimp ракавите се направени на квалитет бакар материјал се со црна nickle заврши кој е издр�

DEN 407.76