• Ново
Дивјак Опрема 4D Линија Преку Пастрмка - Мека Намамат

Дивјак Опрема 4D Линија Преку Пастрмка - Мека Намамат

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изгледа и плива во огледало-како имитација на вистинска риба.Природни пливање движење и импрегнирани мирис.Реална 4-д слика за печатење на обрасци.Treble кука и ноктите тежина за подесување вклучени.Во својата рака и во вода, Севиџ Опрема 4 D Про Серија линија преку пастрмка изгледа и плива во огледало-како имитација на Вистинска риба.Мора да се риба еден да се сметаат само како реални овие swimbaits навистина се и колку се ефикасни, тие може да бидат на hooking големи Предатори.Природните пливање движење, импрегнирани мирис и 4-Д слика за печатење на обрасци целосно да се замаглат линии помеѓу природни мамки и swimbait.Внатрешни се подигнат овозможува подебели линија за да го помине.Вклучува линија-преку модификаторот.Вклучува treble кука и ноктите тежина за подесување.

Особините

Купувачите избираат и