• Ново
LeBeila LBL-DKEQE-2909 Carabiner Алуминиум Завртка Заклучување Пролет Клип Кука Отворено D Облик Keychain Тока за Кампување, Планинарење, Риболов (Црна)

LeBeila LBL-DKEQE-2909 Carabiner Алуминиум Завртка Заклучување Пролет Клип Кука Отворено D Облик Keychain Тока

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

► ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Елегантни, силни и практични caribeaner клипови, нема рѓа загриженост!D облик дизајн со завртка заклучи портата и lock систем за води вашите работи безбедно. ► ЛЕСНИ Ширина : 1.65 инчен/42 mm; Тежина : 0.8 унци/23g.Пакетот вклучува 5 компјутери carabiners.Повеќе достапни бои : црна, сина, црвена, портокалова, црвена, жолта, светло виолетова и повеќе, изберете ја вашата Омилена еден. ► ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - "Без прашања праша",100% пари гаранција за враќање на, Ако не сакаат овие Carabiner keychain клипови.

Особините

Купувачите избираат и