• Ново
СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите Отворено Товар Пешачење Панталони со Појас Лесен Водоотпорен Брз Сува Тактички Панталони Најлон Spandex

СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите Отворено Товар Пешачење Панталони со Појас Лесен Водоотпорен Брз Сува Тактички Панталони

DEN 791.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ОТВОРЕНО БРЗ СУВА ПЕШАЧЕЊЕ ПАНТАЛОНИ СО ПОЈАС.Отстранлив Појас Вклучени.На помеша spandex ткаенина карактеристики висока еластичност, анти-навремено и без деформација, мека текстура направи овие панталони за мажи удобен за носење и слобода на движење.Засилен articulating колената се дизајнирани со 4 pleats и 3 D прилагоди за крајната удобно и флексибилни.На водоотпорен пешачење панталони ви држи сува во активности на отворено, без било какви чувство на врзување на вашите нозе.НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА : Du Pont Тефлон со трајни водоотпорен да може ефективно да repels течности и дамки, секогаш имајте на водоотпорни панталони mens суви и чисти.Отпорно на гребење и носат-отпорни, најлон ткаенина е исто така одличен во аспект на влага апсорпција, која е многу погодна за отворен авантура.

Особините

Купувачите избираат и

СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите Отворено Товар Пешачење Панталони со Појас Лесен Водоотпорен Брз Сува Тактички Панталони

На помеша spandex ткаенина карактеристики висока еластичност, антинавремено и без деформација, мека текст�

DEN 791.76

СЛОБОДЕН ВОЈНИК Мажите Отворено Товар Пешачење Панталони со Појас Лесен Водоотпорен Брз Сува Тактички Панталони

Боја : Темно Сива | Големина : 32 W x 30 L Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата / големина.На �

DEN 791.76