• Ново
Migeec Кредитна Картичка Носителот Паричникот RFID Блокирање Тенок Картичка Случај Вистинска Кожа Патент Картичка Организаторот за Жени (Розева)

Migeec Кредитна Картичка Носителот Паричникот RFID Блокирање Тенок Картичка Случај Вистинска Кожа Патент Картичка

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесно да се најде во вашата рака торба, без да се земаат премногу простор.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Димензии : 4.Всушност, тоа може да се одржи околу 20 картички (еден слот може да се одржи повеќе картички).Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Shield кратко растојание безжична комуникација, ЗА идентификација сигнал, забрана за другите за скенирање, заштита на податоци во картичката од се чита и копира, се применуваат за кредитни картички со IC чипови, дебитни картички, ID картички, контрола на пристап карти, итн.RFID Блокирање : Чува вашите важни информации се безбедни.По Продажбата на Услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас (иако имаме проверени сите предмети поединечно пред превозот), ние секогаш се одговори во рок од 24 часа и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Ве молиме кажете ни ако имате било производ поврзани со проблеми, ние сме повеќе од среќни да се решат сите прашања за вас : ).Голем Капацитет : паричникот има 10 картичка слотови и 2 парични монета џебови.Материјал : држачот на паричникот е направен од Вистинска Мека Кожа со Сјајна Метална Патент, Елегантни, Минималистички, Стилски.Печати на враќање превозот етикета.1" H (11 x 8 x 2.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Особините

Купувачите избираат и