• Ново
Фосилни Жените Логан Кожа Zip Картичка Случај Паричник Со Keychain

Фосилни Жените Логан Кожа Zip Картичка Случај Паричник Со Keychain

DEN 1480.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кожа/Полиуретан Уреденост.Увезени.Фосилни е инспириран од Американскиот креативност и оригиналност.Донесување на нов живот во се види и leathers индустрија, со тоа што на квалитет, модерни додатоци, кои се и забавни и достапни.Логан беше дизајнирана да вклучи најдобрите карактеристики на сите нашите паричници.Со двојно бод детали и едноставен фолија лого, тоа е класичен но секојдневен паричник на голема цена.На тенок профил, gusseted патент, и клучните прстен го прави овој мал паричникот лесно да се носат.Вистинска Кожа Zip Картичка Случај Keychain Паричникот; Патент Затворање и Подели Прстен Keychain; увезени.Надворешните Детали : 1 Назад Слајд Џеб, 1 Пред Патент Џеб, 1 ID Прозорец, 3 Кредитна Картичка Слотови; за Внатрешни Детали : Копче Прстен.Мерења : 5.43"L x 0.15"W x 3.35"Х.

Особините

Купувачите избираат и