• Ново
HEKEUOR 1/2 12mm Уво Мерач Tapers и 316L Челик Тунели Уво Протега Комплет со O-Ring

HEKEUOR 1/2 12mm Уво Мерач Tapers и 316L Челик Тунели Уво Протега Комплет со O-Ring

DEN 252.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакување : 2 парчиња 12mm Сребро Челик Tapers + 2 парчиња Сребро Тунели + HEKEUOR Убаво Пакување;.Висок квалитет 316 L хируршки челик со o-прстени;.Величини : 1/2"(12mm);.Површина е мазна и не ја иритираат или оштетување на увото;.Сосема Нов и Добар По Продажба на Услуги, Доживотна гаранција и 100% пари назад, ако не сте задоволни со квалитетот.

Особините

Купувачите избираат и