• Ново
ЛЕГО Град Рударство Тешки Бормашина 60186 Градење на Полнење (294 Парче) (Укинати од страна на Производителот)

ЛЕГО Град Рударство Тешки Бормашина 60186 Градење на Полнење (294 Парче) (Укинати од страна на Производителот)

DEN 1540.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изгради голем тешки бормашина возило со врти малку, лопата loader со ѓубрето кревет, алатка стојат и мобилен играчка лабораторија.Вклучува 3 личности : 2 рудари и геолог, плус сјај-in-the-dark пајак слика.Завртете го knob да се вртат на вежба малку и копаат во рудникот пештера.Тешки бормашина мерки над 2" (7cm) висок, 9" (24cm) долго и 3" (10cm) широк Лопата loader мерки над 1" (5cm) висока, 4" (11cm) долго и 1" (5cm) широк Рудникот пештерата мерки во текот на 3" (10cm) висока, 4" (12cm) широк и 2" (6cm) dee Мобилна лабораторија мерки над 1" (3cm) висок и 2" (6cm) широк.Земи вашиот хард шапка и главата со ЛЕГО Град 60186 Рударство Тешки Бормашина да се направи нови откритија!Оваа рударство возило вежба играчка игра поставете карактеристики за функционирањето на тешки бормашина возило со minifigure кабината, лопата loader со ѓубрето кревет, плус рудникот пештерата со отцепување златна грутка елементи и мобилен играчка лабораторија.Вклучува 3 minifigures и сјај-in-the-dark пајак слика.

Особините

Купувачите избираат и

Јога Замав Поставите Прашка,Вратата Замав,се Протега Опрема,Вратата Замав,Танц,Оди наопаку за Јога Практикант

Нумерирани Прилагодување Strip The sash се прилагодливи за различни должини / протега, може да се прилагоди на

DEN 527.76