• Ново
DAUERHAFT Стрелка Nock Практични Стрелаштво Додатоц Преносни 50Pcs,за 6mm Shaftment(Сина)

DAUERHAFT Стрелка Nock Практични Стрелаштво Додатоц Преносни 50Pcs,за 6mm Shaftment(Сина)

DEN 256.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Погоден за 6mm големина лак вратило.Лесен и практичен, лесен за инсталација и употреба.Прекрасен додаток за практикуваат стрелаштво.Изработен од квалитетни пластични материјали, со голема сила, со цврсти и издржливи. 3 различни бои за да го изберете, ќе ги задоволат вашите различни потреби.Функција : 1. Изработен од квалитетни пластични материјали, со голема сила, со цврсти и издржливи.2. Лесен и практичен, лесен за инсталација и употреба.3. Погоден за 6mm големина лак вратило.4. Прекрасен додаток за практикуваат стрелаштво.5. 3 различни бои за да го изберете, ќе ги задоволат вашите различни потреби.Спецификации : Предмет тип : Стрелките Nock Состојба : 100% сосема new Material : plastic Weight : Прибл. 120g Optional Боја : црвена, зелена, blue Package Листата : 50 x Стрелка Nock.

Особините

Купувачите избираат и