• Ново
Denso 471-1256 Нов Компресор со Спојката

Denso 471-1256 Нов Компресор со Спојката

DEN 4903.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

DENSO знае овие единици подобро од било кој - затоа што тие првично изграден нив.Во прилог на нивниот квалитет remanufactured единици, од кои некои апликации се опфатени со нови DENSO компресори.Одговара тип : Возило се Специфични.Пакет Тежина : 15.Пакет Димензии : 28.DENSO A/C компоненти се направени за да ги исполнат строгите барања на carmakers низ светот за висок излез, продолжен сигурност и намалена бучава, вибрации и harshness.Овие производи да донесе заедно сè DENSO знае како климатизација системи производителот да ви донесе највисок квалитет на линија на remanufactured и фабрика нови A/C компресори на располагање.Супериорен Климатизација Компоненти : DENSO е најголемиот светски снабдувач на A/C компресори, канџите и компоненти.

Особините

Купувачите избираат и