• Ново
'47 Торонто Јавор Лисја Црна/Бела МВП Прилагодливи Шапка - Големина на Една Големина

'47 Торонто Јавор Лисја Црна/Бела МВП Прилагодливи Шапка - Големина на Една Големина

DEN 574.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Кука и Јамка затворање.Бела тонски Тим логото вез, на предниот дел на круната.Прилагодливи велкро рака на грбот, со тим име на везови.Појавување на претходно биле вклучени и копчето, 47 брендирање извезени на левата круна.Официјално лиценцирани од страна на NHL.Материјал : 100% Памук.47 МВП Црно Бела Капа е мажи е структурирана прилагодливи капа.Кој бела тонски тим логото вез, на предниот дел на круната, прилагодлив велкро рака на грбот, со тим име вез, појавување на претходно биле вклучени и копчето, 47 брендирање извезени на левата круна.Изработени од 100% Памук.Официјално лиценцирани од страна на NHL.

Особините

Купувачите избираат и