• Ново
Speedo Девојки Костим За Капење, Едно Парче Плоштадот Вратот Тенка Рака

Speedo Девојки Костим За Капење, Едно Парче Плоштадот Вратот Тенка Рака

DEN 948.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

82% Полиестер, 18% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Блокирање на Толпата : UPF 50+ заштита блокови до 98% од сончевите штетните зраци.Супериорен Отпорни На Хлор Creora Highclo Spandex.Pilling отпорни ткаенини.Светла различно обоени ремени додадете забава пресврт на овој костим за капење.Направени од ребрести ткаенина што е отпорен на хлор и pilling за издржливост, едно парче е завршено со Блок на Изгори UPF 50+ заштита од сонце за безбедни патувања на базен.

Особините

Купувачите избираат и