• Ново
Рударската Машина Шасија 8 графичкиот процесор Рударство Рамка Екипаж Случај, Отворено Рудар Рударство Рамка за BTC се ВКЛУЧИЈА ETH Bitcoin -Само Рамка, Навивачите & графи

Рударската Машина Шасија 8 графичкиот процесор Рударство Рамка Екипаж Случај, Отворено Рудар Рударство Рамка

DEN 1247.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Слот:8 графичкиот процесор слотови.GPU е 28cm*4.5 cm (GPU поддршка бар е потребно ако должината на GPU е помалку од 25cm, која не е вклучена).Добар Квалитет : Направен од висок квалитет на челик материјал, овој производ е многу практична поддршка рудникот решетката за 8 графичкиот процесор графички картички.Супер ладење дизајн за дисипација на топлина.Доволно простор меѓу графички картички, пластовидно и издржливи.Лесен за инсталација : само Рамка; Брза и лесна инсталација во 20 минути со детални инструкции.Пакет Се Вклучени : 1*Рударство Екипаж Рамка Случај; 1*Фиксна Инсталација Завртка Пакет.Стручната Служба : Ако имате други прашања додека ги користите тоа, ве молиме не двоумете се да се информираат.Ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми ефикасно и да ги задоволи вас.

Особините

Купувачите избираат и