• Ново
BenKen машки женски Професионална Анти-Судир Спортски Маици Мотоцикл Заштитна Јакна со Полно Тело, Оклоп Заштитник Назад Заштитник за Скејтбординг уметничко Лизгање

BenKen машки женски Професионална Анти-Судир Спортски Маици Мотоцикл Заштитна Јакна со Полно Тело, Оклоп Заштитник

DEN 1125.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

M Тежина : 99-106 lb.S Тежина : 88-99 lb.Оваа заштитна јакни е направен од високо-квалитет Lycra ткаенина и дебели ЕВА пена подлога.XXL Тежина : 150-172 lb.Со Половина Инчи Дебела со Висока Густина Тешко Пена,Голема Еластична Сила И Отпорност на Абење Анти-пад И Анти-падот.????【Целосна Заштитник за Назад Рамото и Лактот 】Спортски Оклоп рачно изработени Задебелување на ЕВА Влошки Дизајн, Совршено се Вклопуваат и да се Заштити Вашиот Кревка Грбот ,Вратот и ' Рбетот,Рамото и Лактот Заеднички.Направена дизајн од Ben Ken Бренд,Направи да се различни во спортската изведба !.XL Тежина : 128-150 lb.ако ви треба хип заштитна опрема, ние исто така имаат соодветна заштитна облека за купување. ????【Повеќе Спортски Цели】Овој Мотор панцири Одговараат За Ролери, Скејтборд, Внатрешно уметничко Лизгање, Ролери, Аикидо, Скијање, Мотор, Мотоцикл, Планински велосипедизам, Хокеј на мраз И Другите Екстремни Спортови.На Ben Ken бренд е посветена на производство на високо-квалитетни отворено спортски заштита производи. ????【Прилагодливи Велкро рака】Планина Заштитна Опрема Лесни Трајни и Дише, На Прилагодливи Велкро рака На Половината Може да се Прилагоди Според Големината на Телото.Тоа е мека и кожа-пријателски, која совршено го решава вашиот страв од отворен екстремни спортски повреди;.L Тежина : 106-128 lb.

Особините

Купувачите избираат и