• Ново
BSI Нова Топче Tote Торба

BSI Нова Топче Tote Торба

DEN 770.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тешки ткаенина.Екстра широк zippered топката отворање.Пена топката првенство.Одговара на мал пар на чевли.Тешки се справува.BSI 860 Нова топче tote торба во Морнарско сина е совршен торба за почетник шешир.Тоа се прави со тешки ткаенина со екстра широк zippered топката отворање и има простор за.

Особините

Купувачите избираат и