• Ново
Иконата на Исус Христос На Наставникот руската Православна Католичка Икона , Ѕид Виси Дрвени Златна Фолија 5 1/4 Инчи, Ѕид Виси

Иконата на Исус Христос На Наставникот руската Православна Католичка Икона , Ѕид Виси Дрвени Златна Фолија 5

DEN 300.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сликата на исус Христос The Teacher.Висок квалитет на руската Иконата.Карактеристики кука на задната страна за да виси на ѕидот.Направен во Русија - 5 1/4 инчи x 4 1/2 инч. - Дрвени Злато, Сребрена Фолија Икона Монтирани на Дрво - Исус Христос Слика.господ исус Христијанството имитација плакета руската Православна Католичка Христос Наставникот Иконата.

Особините

Купувачите избираат и

LEFUYAN Рударство Екипаж Рамка,Рударство Екипаж Случај Рамка,Екипаж Рамка,GPU Рударство Рамка за Рударство Случај,Челик

Погоден за : графичкиот процесор : 28cm х 4.Лесна и Брза инсталација во 20 минути со детален водич Вистинскат

DEN 1367.76