• Ново
НИ Пикадо - 3 Сетови (9 Летови) Xtra Силна Немилосрдната Сина Круша Облик на Стрела Летови

НИ Пикадо - 3 Сетови (9 Летови) Xtra Силна Немилосрдната Сина Круша Облик на Стрела Летови

DEN 107.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

3 сетови (9 летови) на Xtra Силна Немилосрдната стрела летови.Овие летови ќе трае подолго и да даде подобар во-лет стабилност отколку или редовни поли или Dimpex летови.Круша форма е погоден за челик и мека совет пикадо.Овие двојно дебелина летови нудат поголема издржливост и подобар во-лет перформанси од стандардните полиестер летови.На круша форма лет претставува помал пречка за дојдовни пикадо.

Особините

Купувачите избираат и