• Ново
RBX Активни Жени на Модата Athleisure Долг Ракав француски Тери Лесни Pullover Sweatshirt

RBX Активни Жени на Модата Athleisure Долг Ракав француски Тери Лесни Pullover Sweatshirt

DEN 373.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

62% Полиестер, 33% Rayon, 5% Spandex.Машина За Миење.Изработени од лесен и дише француски фротир ткаенини.Туника-должина дизајн со поголема должина во грбот обезбедува покриеност на местото каде што сакате тоа најмногу.Опуштено тело со страна цепнатинки за повеќе удобно се вклопуваат.Врзани ракави со thumbholes помогнат на ракавите во место за да се подобри мобилноста.Модерен основните е совршен за секоја активност, од lounging да патуваат, да работат надвор.

Особините

Купувачите избираат и