• Ново
Wacoal Жените Црвениот Тепих Strapless Целосна Разби Underwire Градник

Wacoal Жените Црвениот Тепих Strapless Целосна Разби Underwire Градник

DEN 979.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

91% Најлон, 9% Spandex.Увезени.Кука и Око затворање.Рака Мие Само.Целосна разби strapless underwire градник.Мазна, лесна ткаенина над водат пена во шолја.Силиконска лента по должината на горниот и долниот раб помага да се одржи оваа strapless underwire градник во место.Скриени останува сидро и стабилизирање страни и назад на оваа strapless underwire градник.Бенд и мазни страни и да се минимизира булбус.Се конвертира во традиционално, оглавник, crisscross, и еден рамо стилови со три кука и око назад затворање.Црвениот тепих целосна слика strapless градник дека останува да се стави.Рака мие топло, се Мијат бои одделно, се Користи не-хлор кајгана само кога е потребно, Висат да се исуши, не железо, не сува чиста.

Особините

Купувачите избираат и

LEFUYAN Рударство Екипаж Рамка,Рударство Екипаж Случај Рамка,Екипаж Рамка,GPU Рударство Рамка за Рударство Случај,Челик

Погоден за : графичкиот процесор : 28cm х 4.Лесна и Брза инсталација во 20 минути со детален водич Вистинскат

DEN 1367.76

Јога Замав Поставите Прашка,Вратата Замав,се Протега Опрема,Вратата Замав,Танц,Оди наопаку за Јога Практикант

Нумерирани Прилагодување Strip The sash се прилагодливи за различни должини / протега, може да се прилагоди на

DEN 527.76