• Ново
Trefc Отворените Рударски Екипаж Рамка за 12 графичкиот процесор 3 Слоеви Bitcoin Рударство Случај Рек Плоча Заградата ETH/ETC/ZEC Етер Додаток Алатка - Рек Само

Trefc Отворените Рударски Екипаж Рамка за 12 графичкиот процесор 3 Слоеви Bitcoin Рударство Случај Рек Плоча

DEN 338.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој производ е графичка картичка носителот направен од висок квалитет на метал. 【МАТЕРИЈАЛ】Рударството Рамка Направен од висок квалитет на метални материјали, со најдобрите Craftmanship.Силна & трајни, целосно заштита на вашиот графичкиот процесор и електронски уред.Го подобрува ладење и се протега на услугата живот на графички картички.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење.Поддршка двојно напојување.Напомена : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект. Направен според стандард дупки на ATX матични плочи, графички картички, дискови, и снабдувањето со електрична енергија.

Особините

Купувачите избираат и