• Ново
ECCPP A/C Спојки КО 101410C Одговара за 1993-2007 за Ford Bronco за F-150 за F-250 за F-350 за F53 Mustang Sable за Живата Sable

ECCPP A/C Спојки КО 101410C Одговара за 1993-2007 за Ford Bronco за F-150 за F-250 за F-350 за F53 Mustang Sable

DEN 350.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

КЛИМАТИЗАЦИЈА КОМПРЕСОРИ ПАРАМЕТАР - О. Е. КО 101410 C,58141,618141,2010986,142503, 1540195,154777,667867,E9 SZ2 E884 B,47867. ВОЗИЛОТО КОМПАТИБИЛНИ - A/C компресори собранието одговара за 1996-1996 за Ford Bronco 5.0 L 5.8 L; 1993-1995 за Живата Sable 3.8 Л ГЛАВНАТА ФУНКЦИЈА - Компресори се срцето на клима систем, одговорен за транспорт на A/C ладилни во текот на автомобилот е/C систем.ПРЕМИУМ КАРАКТЕРИСТИКИ - Висок Квалитет Замена Дел, 100% Сосема Нов и тестирани пред да ја напушти фабриката, ac спојката е поддржан од страна на водечка индустрија на гаранција.УСЛУГАТА за ГАРАНЦИЈА - 1 година гаранција, поддршка замени, врати и враќање на услугата.Апликации : 1996-1996 за Ford Bronco 5.0 L 5.8 L1996-1996 година за Форд за F-150 4.9 L 5.0 L 5.8 L1996-1996 година за Форд за F-250 4.9 L 5.0 L 5.8 L 7.5 L1996-1996 година за Форд за F-350 4.9 L 5.0 L1996-1997 за Форд за F-350 5.8 L 7.5 L1996-1997 за Форд за F53 7.5 L1994-2004 година за Ford Mustang 3.8 L2004-2004 година за Ford Mustang 3.9 L1994-1995 година за Ford Sable 3.8 L1993-1995 година за Ford Бик 3.8 L1993-1995 година за Живата Sable 3.8 LPackage Including A/C компресор со Clutch Compressor Канџите.

Особините

Купувачите избираат и