• Ново
Оган Магија Ешалон Црн Дијамант H790I 36-Инчен Изградена-во Природен Гас Скара W/Магија Приказ на Прозорецот, Скара, & Дигитален Термометар - H790I-8E1N-W

Оган Магија Ешалон Црн Дијамант H790I 36-Инчен Изградена-во Природен Гас Скара W/Магија Приказ на Прозорецот,

DEN 1706.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Двојно ѕидови, пролет assisted худ се отвора 90 степени за полесен пристап и поефикасно издувни гасови.Вкус мрежи седат над горилници да се шири топлината рамномерно и заштита на горилници од остатоци и маснотии.Изграден во худ е Магија Приказ на Прозорецот.Дијамант Изгорат готвење мрежи карактеристика широк, рамен врв, оптимално пренесување на топлина од режач на површината за готвење.Познат по изработката Американската-направени премиум скари за над 75 години, Оган Магија е посветен на обезбедување на своите клиенти со квалитетот на отворено готвење искуство.Овие вкус мрежи имаат приложени топлина зона сепаратори, што ќе ви овозможи да се создаде независна топлински зони на површината на скара за готвење различни опции.Со црна порцелански обложен челик заврши и нерѓосувачки челик акценти, Црн Дијамант собирање прави храбра изјава во која било надворешна кујна.Оган Магија Ешалон Црн Дијамант H790 I 36-Инчен Изградена-Во Природен Гас Скара W/ Магија Приказ на Прозорецот, Скара, & Дигитален Термометар - H790 I-8 E1 N-В H790 I-8 E1 N-В.Црна порцелан-обложена челик заврши создава смел поддржани од страна на врвот на линијата карактеристики.

Особините

Купувачите избираат и

LEFUYAN Рударство Екипаж Рамка,Рударство Екипаж Случај Рамка,Екипаж Рамка,GPU Рударство Рамка за Рударство Случај,Челик

Погоден за : графичкиот процесор : 28cm х 4.Лесна и Брза инсталација во 20 минути со детален водич Вистинскат

DEN 1367.76