• Ново
MOSWAG Долго Печатач Кабел 16.4 FT/5M Скенер за Cable USB Printer USB Кабелот Тип на Тип Б Скенер Кабелот со Голема Брзина Компатибилен со HP,Canon,Epson,Dell,Lexmark,Брат,Xerox,Samsung и Повеќе

MOSWAG Долго Печатач Кабел 16.4 FT/5M Скенер за Cable USB Printer USB Кабелот Тип на Тип Б Скенер Кабелот со

DEN 273.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

【USB Кабел за Принтер】MOSWAG USB Кабел за Принтер е идеален за поврзување на usb b уреди како што се скенер,печатач,сервер,камера како што се HP,Canon,Lexmark,Epson,Dell,Xerox,Samsung и други usb b уреди на лаптоп,компјутер (Mac/PC) или други USB-от уред. 【Супер Брз Трансфер】Овој Печатач Кабел До 480 Mbps трансфери на податоци брзина за USB 2.0 уреди,печатење на документи во секунди.Исто така, овој usb кабел за принтер наназад компатибилен со USB 1.1(12 Mbps) и USB 1.0(1.5 Mbps) стандардни уреди.Plug and play,не треба да инсталирате никакви драјвери,лесен и брз. 【Стабилна .Компатибилен за HP Deskjet 2540 / 3630 / 2132 / 2130 / 3520 / 3720 / 2542 / 3636 / 2544 / 3050 A и др.;.Компатибилен за HP Завидува 4527 / 4520 / 4523 / 5546 / 7640 / 5530 / 5540 / 4524 / 5544 и др.;.Компатибилен за Photosmart 5520 / 5510 / 6520 итн; Canon i-SENSYS LBP6030w / LBP6200d / MF8280 Cw и др.;.Компатибилен за MG2520 / MG3550 / MG3650 / MG4250 / MG5220 / MG5550 / MG5750 и др.;.Компатибилен за XP-225 / XP-235 / XP-345 / XP-435 / XP-430 / XP-335 / XP-432 / XP-630 / XP-330 др.;.Компатибилен за Canon Pixma MG2520 / MG3550 / MG3650 / MG4250 / MG5220 / MG5550 / MG5750 и др.;.Компатибилен за Epson XP-225 / XP-235 / XP-345 / XP-435 / XP-430 / XP-335 / XP-432 / XP-630 / XP-330 др.;.Компатибилен за Epson Перо SX130/SX235w/SX400/SX515w итн;WF-2540/WF-2650/WF-2660/WF-2750/WF-3520/WF-3540/WF-3620 и др.;.Компатибилен за MFC-1910w / MFC-9330cdw / DCP-195c / DCPl-7055 / DCP-l2520 DW и др.;.Компатибилен за Брат MFC-1910w / MFC-9330cdw / DCP-195c / DCPl-7055 / DCP-l2520 DW и др.;.Компатибилен за Samsung CLX-3305 FN / CLX-3175 FW / ML-1010 / ML-1200 / ML-1250 и др.;.Компатибилен за Oki ML1120 / C5650dn / C301dn / MC362dn / MC563dn и др.;.Други : Компатибилен за Јамаха дигитални пијано, DAC итн.

Особините

Купувачите избираат и