• Ново
9 Парчиња Божиќ Лице Bandana Уво Циклуси Ладење Вратот Gaiter Печатени Лице Покривање Шамија за Божиќ Партија Фестивал Запалено Опфаќа Спортови на Отворено

9 Парчиња Божиќ Лице Bandana Уво Циклуси Ладење Вратот Gaiter Печатени Лице Покривање Шамија за Божиќ Партија

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мултифункционален додатоци : овие фестивал запалено опфаќа обезбеди различни начини да се носат, може да ио се применуваат за музички фестивали, концерти, велосипедизам, гробови, во и надвор од спортот како џогирање, пешачење, јога, вежбање, двор работа, коњи и така натаму, заштита од ветар и прашина.Прекрасна Божиќ модел : живописни Божиќ печатени лице bandanas се лесно да се добие корист на повеќето жени и девојки од различни возрасти, избрани отпечатоци се идеални за Божиќ одмор, тие доаѓаат со таписерии и атрактивен дизајн, светла во бои и не исчезнат лесно, лесно да одговара на различни Божиќ облека.Уво циклуси antiskid дизајн : секое лице покривање bandana има 2 еластична бендови да ги задржи во место и не слајд, што може да се подобри удобноста, флексибилност, и долготрајна издржливост, може да се задржи формата за долго време.Роман вратот gaiters сет : пакет содржи 9 парчиња на Божиќ лице покривање на вратот gaiters, со различни стилови на Божиќ модели, доволно модели за да го изберете за различни носии, и можете да ги споделите со вашето семејство и пријатели.Една големина одговара на повеќето луѓе, мулти-цел bandanas со растеглив и еластична ткаенина се удобни за носење, може да се носат како лице покривање, bandana, headband, balaclava, beanie, wristband, hairband, вратот gaiter, аспиратор, глава заврши, neckerchief и така натаму.Дише, кожата-пријателски, лесни и дише материјал, без чувство на затнат, може да се ефективни против прашина и ветер.

Особините

Купувачите избираат и