• Ново
cciyu Климатизација Компресор Спојки Одговара за Nissan Sentra 2007-2012 КО 10871C Авто Поправка Компресори Собрание

cciyu Климатизација Компресор Спојки Одговара за Nissan Sentra 2007-2012 КО 10871C Авто Поправка Компресори

DEN 1369.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. . [Возило] Замена одговара за периодот 2007-2012 Nissan Sentra 2.0 Л. [Карактеристика] Како висока брзина на ротирање работен дел, AC компресор се исполнат проблеми често.Заеднички грешки имаат абнормални бучава, протекување, и не функционира бидејќи електрично коло проблем.Нашите ac компресор спојки се исполнат OE стандард, ретко имаат овие проблеми. [AC Спојки Издржливост] Температура заштита и изолација, за да се обезбеди живот издржливост. [Инсталација] AC компресор пумпа игра најважно правило во клима систем, одговорен за транспорт на ладилни во текот на возило/C систем.Ќе е подобро да ги следат професионална поправка советува. [Климатизација Компресор Дел Број] КО 10871 C, КО 10871 V, 5512409, 0610235, 67662.

Особините

Купувачите избираат и