• Ново
GOTOTOP Балет Нога се Водат, Борови Дрвени Танц Нога Носила Лак Подобрувач со Еластична Бенд и Гума Ракав Балет Додаток за балерините Gymnasts Јога Луѓе

GOTOTOP Балет Нога се Водат, Борови Дрвени Танц Нога Носила Лак Подобрувач со Еластична Бенд и Гума Ракав Балет

DEN 1345.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

Погоден за 30-45 (ЕУ обувка).Тоа може да влијае на вашиот лак ефикасно после редовно користење.Добра Нога Стрелец : подножјето лак носила е направен од квалификуван борови дрва, со фино брусење и нуди мека рачка чувство и интимна нега.4 инчен Погоден за 30-45 (ЕУ обувка) Тежина : Околу.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : Борови Дрва Боја : Прикажува како Слика Носила Големина : Прибл.Како личен преносни алатка.Цврсто дрво обезбедува висока цврстина, носат-отпорни, и трајни производи за употреба.Широка Примена : Погоден за јога, стомакот, латински, балет, танчери да го остварат своето insteps.Цврсто дрво обезбедува висока цврстина, носат-отпорни, и трајни производи за употреба.Обликот на Вашиот Лак : Ергономски дизајн и функции, направи да се чувствувате поудобно.Носила Големина : Прибл. 1018g Пакет се Вклучени : 1 x Нога Носила 2 x Пена Подлога 1 x Еластична Бенд 1 x Гума Ракав 1 x торбичката.На нога лак носила е направен од квалификуван борови дрва, со фино брусење и нуди мека рачка чувство и интимна нега.Работи на Принцип : Професионални балет instep shaper, главно се фокусира на прсти и нозе и стапала instep гнездо притисок, притисни и се повлече во instep да се чувствуваат водат функција на нозе мускулите и лигаментите.Тоа може да влијае на вашиот лак ефикасно после редовно користење.

Особините

Купувачите избираат и