• Ново
Socobeta Рамнотежа Спин Одбор Танц Обука Опрема Pirouette Releve Жените и Мажите за Танчери Преносни

Socobeta Рамнотежа Спин Одбор Танц Обука Опрема Pirouette Releve Жените и Мажите за Танчери Преносни

DEN 225.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ако имате било какви прашања во врска со квалитетот на производот, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да одговори во рок од 24 часа. ¡¾SUITABLE ЗА¡¿Овој балет вртење одбор е погодна за балет, уметничко лизгање, замав и ballroom.Ве молиме овозможи 13mm грешка поради прирачник за мерење.Spezifikations : Материјал : Пластични Тежина : 164g Боја : Розова Големина : Прибл.¡¾LONG УСЛУГА ВРЕМЕ¡¿Овој балет вртење одбор е составен од highquality пластика, која не е лесно да се скрши, и е силен и издржлив. ¡¾RUBBER НОГА ВЛОШКИ¡¿Овој балет вртење одбор има гумени нога влошки, што бос вежби поудобно и погоден за секого.Вие не може да го пропушти тоа.

Особините

Купувачите избираат и