• Ново
Воздухот 2S Надградба Пропелер Носителот Свитлива и Опрема за Слетување Нозе за DJI Mavic Воздух 2/ Ер 2S Летало Додатоци

Воздухот 2S Надградба Пропелер Носителот Свитлива и Опрема за Слетување Нозе за DJI Mavic Воздух 2/ Ер 2S Летало

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Пропелер Носителот】За DJI Воздух 2 S/Mavic Воздух 2. Се користи за да се поправи на пропелер и да се спречи ножеви од се оштетени за време на складирањето и транспортот. 【Пропелер Носителот】Меки силиконски подигнат сечилото на рака, не е лесно да се деформира, ќе не нула пропелер и летало.Заврши околу, тешко долниот капак ефикасно да се заштити визија сензор, IR сензорот и да се пополни светлината на дното на трупот на авионот.Фиксна тока дизајн, лесно да се инсталира и да ги отстраните. 【Опрема за слетување】За DJI Воздух 2 S/Mavic Воздух 2. Ефикасно додава 20мм до заштити летало gimbal и трупот на авионот кога полетување и слетување на нерамна подлога. 【Опрема за слетување】Тежи околу 28g, лесни и стабилна, не влијаат на летот.Со брзо ослободување виткање дизајн, брз инсталација и лесен за чување. 【Пакување листа】 1 надградени пропелер носителот + 1 виткање опрема за слетување.Беспилотни летала и други овие вложувања е утврдена додатоци не се вклучени во пакет.Издание : Надградба Проп Носителот+Опрема За Слетување.

Особините

Купувачите избираат и

Јога Замав Поставите Прашка,Вратата Замав,се Протега Опрема,Вратата Замав,Танц,Оди наопаку за Јога Практикант

Нумерирани Прилагодување Strip The sash се прилагодливи за различни должини / протега, може да се прилагоди на

DEN 527.76