• Ново
Матрица Shad Чудовиште Матрица 5 Инчен Риболов Мамка за Трофеј Бас, Lemonfish, Приклучоци за Слатководни и Saltwater

Матрица Shad Чудовиште Матрица 5 Инчен Риболов Мамка за Трофеј Бас, Lemonfish, Приклучоци за Слатководни и Saltwater

DEN 286.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

????Издржливи Меки Пластични : Матрица Shad пливаат мамки се многу издржливи мека пластика мами на пазарот.Парови со голема corkscrew куки па можете да се задржи reelin' em во.Ова 5 инчен пливаат мамка е изграден само како Матрица Shad мамка едноставно се протегала до 5 инчен модел.Содржи : Пакет од 5 Чудовиште Матрица 5 инчен мека пластика риболов мами од креаторите на Матрицата Shad надолу во Луизијана.Еден од најдобрите риболов мами за бас на пазарот.Ова е оди-да ги намамат кога таргетирање трофеј риба!Матрицата Shad е pogie имитација swimbait и оние големи риби се љубовта. ⚓ Пари Назад Гаранција : Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не контактирате директно и ќе добиете наплата во рок од 24 часа. ????Saltwater & Слатководни Мами : Ова paddletail swimbait е совршен за трофеј пастрмка, слот црвените и doormat пробивам.

Особините

Купувачите избираат и